Nygift Britney!

illustrasjonJommen tror du ikke VG sitt Britney Spears Spesial har slått meg i støvlene hva Britney-nytt angår, da? Her har jo jenta gått bort og giftet seg, til øredøvende taushet fra Britney-magasinet. Synd og skam.

VG melder: Nyheten om at Britney (22) på impuls hadde giftet seg med barndomskjæresten Jason Alexander (22), han også fra Kentwood i Louisiana, gikk verden over i går. Det unge paret skal ha blitt viet i på et kapell i Las Vegas, etter å ha skaffet seg en lisens i siste liten. Sent søndag gikk popstjernens plateselskap ut og opplyste om at ekteskapet vil bli forsøkt annullert, siden «det hele var en spøk som gikk for langt».

Det var visst fem om morgenen bryllupet sto, Britney ble ført til alters av en tilgjengelig hotellpikkolo, og det var i Las Vegas. Er det noen som ikke kjenner igjen ingrediensene i en skikkelig fyllekule? Good for you, Britney! Man trenger å slappe litt av mellom slagene.

Britney-magasinet venter spent på neste bytur, og tør vi foreslå: Uanstendige tatoveringer og piercinger er en skikkelig klassiker. Og fylle-SMSer klatrer også raskt på listene, telefonnummeret mitt finnes et annet sted på disse sidene.

Og merk: Britney-magasinet var den første plassen du leste om dette bryllupet uten et eneste ordspill på «Oops, I did it …»!